3 Haziran 2011 Türkiye Belçika Maçı Kadroları – Golleri Videosu

A Milli Takımımızın 2012 Avrupa Şampiyonası elemelerinde 3 Haziran’da Brüksel’de Belçika ile oynayacağı maçın aday kadrosu ve programı belli oldu. A Milli Takım, Belçika maçı öncesinde Hollanda’nın Tegelen kasabasında bir hafta süreyle kamp yapacak.

A Milli Futbol Takımı’mız Euro2012 elemelerinde gruptaki en önemli rakibi Belçika ile deplasmanda karşılaşacak. 3 Haziran Cuma akşamı oynanacak bu önemli karşılaşma NTV ve yüksek çözünürlülük kalitesiyle D-Smart HD 116. kanalda yayın yapan HD-en’den canlı yayınlanacak… Maçı Ercan Taner anlatacak ve Rıdvan Dilmen yorumlayacak.

A Milli Takım, A Grubu’ndaki 6. maçında Belçika karşısında. Türkiye’nin 9 puanla üçüncü olduğu grupta Belçika bir maç fazlasıyla ve 10 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Oynadığı son Avusturya maçını 2-0 alarak gruptaki iddiasını sürdüren Türkiye, ikincilik hedefine ulaşabilmek için Belçika karşısında en az 1 puan almak zorunda. Geçen yıl İstanbul’da oynanan ilk maçı A Millilerimiz, 3-2 kazanmasını bilmişti.

MİLLİ MAÇ ÖZEL
Milli maç ile ilgili her şey 3 Haziran’da gün boyu özel yayınlarla NTV Spor ve NTV’de olacak. Belçika-Türkiye maçı öncesi Belçika’da NTV Spor’un deneyimli yorumcuları “Milli Maç Özel” programında, karşılaşmanın önemi, neler yapabileceğimiz, nasıl oynanması gerektiğini, takımın son durumunu değerlendirecek, stattaki atmosfer yansıtacak ve milli maç coşkusu doyasıya ekrana gelecek.

“Milli Maç Özel”, karşılaşma sonunda Teknik Direktör Guus Hiddink ve milli futbolcular ile yapılan özel söyleşiler canlı yayına gelirken, yorumcular karşılaşmanın sonucu, oyuncularımızın performansı ve gruptaki şansımız konuşul

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir