2. KAÇAMAK VAKASI BDP’Yİ FENA KARIŞTIRDI!

Bengi Yıldız’ın ardından BDP’li Ertuğrul Kürkçü’nün de sevgilisiyle görüntülenmesi, parti yönetimini karıştırdı; Twitter’da yorumları patlattı…
BDP’li Ertuğrul Kürkçü’nün (64) Kaş’taki aşk halleri, gündeme bomba gibi düştü. Şemdinli’de teröristlerle kucaklaşan Kürkçü, Kaş’taki Aquaris Otel’de genç sevgilisi ile aşka geldi. İkili, geceliği 450 TL olan otelde tatil yapıp stres attı!

Peki, 1972’deki Kızıldere baskınından tek başına kurtulan, Dev-Genç’e başkanlık yapan, sonra da BDP’den vekil olan Kürkçü’nün yanındaki bayan kimdi? İşte bu noktada çok önemli bilgilere ulaşıldı. Buna göre Kürkçü’nün birlikte tatil yaptığı kadın Ayşe Nilüfer Zengin adlı bir akademisyendi.

3 BİN TL’LİK ŞARAP İÇTİLER

Zengin, 1977’de Kocaeli’nde doğdu. Galatasaray Üniversitesi Felsefe bölümünden mezun oldu. Sonra yine aynı okulda yüksek lisans yaptı. Ardından Fransa’daki Sorbonne Üniversitesi’nde doktorasını tamamladı. Koç Üniversitesi’nde akademisyen olarak çalışan Zengin, Fransızca ve İngilizce’yi ana dili gibi biliyor. Zengin ile Kürkçü’nün ilişkilerine yakın çevreleri de tanıktı. Hatta ikili, 2011’in Eylül ayında Zengin’in doğum günü için Roma’ya uçtu. Çift, ünlü Aşk Çeşmesi önünde tanesi 3 bin TL olan Chateau Margaux marka şarap içerek yaşgünü kutladı.

HiÇ YER KALMADI

Şok aşkın mekanı olan Kaş’taki Aquaris Otel, talep patlaması yaşadı! Vatandaş, otelde konaklamak için mekanı aradı. Ancak görevliler, otellerinde 20 Eylül’e kadar yer kalmadığını açıkladı. Özellikle otelin 200 euro (yaklaşık 450 TL) olan suit odasının ay sonuna kadar tutulduğu belirtildi.

PARTİ TEPKİLİ

Bengi Yıldız’ın ardından Kürkçü’nün kaçamağı şok etkisi yarattı. BDP yönetimi, hemen toplandı. Vekillere “gittiğiniz yerlere dikkat edin” uyarısı yapıldı.

BENİM BEDENİM

Kürkçü, haberden sonra büyük şok yaşadı. Ardından da Twitter’a şu mesajı yazdı: “Hür doğdum, hür yaşarım. İnsan gibi yaşarım. Hayatımdan, bedenimdem utanmam. Şerefsizlere teslim olmam. Ne şiddet ne yalan yenebilir beni.”

TWİTTER

Ertuğrul Kürkçü’nün aşk tatili, sanal alemde de bomba etkisi yarattı. Sosyal paylaşım sitesi Twitter’da yorumlar art arda patladı.

İşte o yorumlar:

BDP’li Ertuğrul Kürkçü sevgilisi ile paparazzilere yakalanmış. Dağdaki canları duymasın, çok kızar.

BDP’li Ertuğrul Kürkçü genç sevgilisiyle Kaş’ta yakalandı… Kürkçü 2 hafta önce de dağda teröristle yakalanmıştı.

Dün de BDP’li Ertuğrul Kürkçü genç sevgiliyle Antalya Kaş’ta lüks otelde tatil yapıyordu. Dağa genç göndermek kolay tabi.

Dişi kuş ben olsam Ertuğrul Kürkçü’yü Kaş Peninsula Gardens’a götürürdüm. Aynı fiyat, ama odanda havuzun var. Yakalanma riskin yok. Seneye artık.

Ertuğrul Kürkçü Atlantikçi solcu bir tiptir. Bir yandan teröriste sarıl bir yandan Kaş’ta genç sevgiline… Zavallı ayak takımı üyeleri.

Ertuğrul Kürkçü’nün “yakalandığı” Kaş’taki Aquaris Otel oldukça güzeldir. Geceliği de 450 TL değil, bedava olsa ben gidemezdim.

Dağda deniz mi var. Tabi ki Kaş’ta tatil yapacak ayol.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Patalojik kıskançlık Patalojik kıskançlık

Sevdigimiz biri yada bir seyi kaybetmeye dair olan korku kıskançlığın en temel unsurudur.Bunlar sosyal hayatta,sevdiğimiz bir eşya veya sevdigimiz...

DEVAMI
Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI