2 Eylül 2011 Günlük Burç Yorumu

KOÇ BURCU
21 Mart – 19 Nisan

Koçlar size tatil yolu göründü. Uzun bir yolculuğa çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Öte yandan endişe duyduğunuz bir konuyla ilgili destek görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden şüphe duyabilir, ona karşı güvensiz bir tavır içerisinde girebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün.

BOĞA BURCU
20 Nisan – 20 Mayıs

Titiz ve evhamlı Boğalar iş başında olacak. Bugün iş yaptığınız kişilere karşı güvensiz bir tutum içerisinde bulunabilirsiniz. Ancak bu gereksiz kuruntularınızı abartmamaya çalışmalısınız. Öte yandan eski ilişkinizle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum geçmişi düşünmenize neden olabilir.

İKİZLER BURCU
21 Mayıs – 21 Haziran

Bir süredir dengesini yitiren İkizler bugün de sizi zorlu bir gün bekliyor olacak. İşinizle ilgili beklemediğiniz bazı olumsuzluklar üst üste gelebilir. İş konusunda adım atarken iyi düşünmeniz gerekiyor. Çevrenizle olan iletişiminizde ise daha sakin ve olgun olmanız gerekiyor. Kendinize çeki düzen vermeniz gereken bir süreç.

YENGEÇ BURCU
22 Haziran – 22 Temmuz

Sevgili Yengeçler beklediğiniz gelişmelerin yavaş ilerlemesi sizi yorabilir. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi gereksiz bir baskı içerisine sokuyorsunuz. Yakın arkadaşlarınızla keyifli ortamlarda eğlenebilir, sizi rahatsız eden konulardan uzaklaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU
23 Temmuz – 22 Ağustos

Sevdiğinizle olan ilişkinizde sorunlar olabilir. Sevdiğiniz kişi tarafından bencillikle suçlanabilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Öte yandan dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İşinize ağırlık vermeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Sorumluluklarınızın bilincinde olmalısınız.

BAŞAK BURCU
23 Ağustos – 22 Eylül

Gün boyunca ne istediğiniz üzerine düşünecek ve ne istediğinizi belirleyeceksiniz. Düşüncelerinizi kolayca ifade edecek, ikna edecek ve etkileyici tutumunuzla kendinizi kabul ettireceksiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler mutluluk verici olacak.

TERAZİ BURCU
23 Eylül – 22 Ekim

Alıngan ve hassas olduğunuz bir gündesiniz. Karşılaşacağınız olaylar duygularınızı daha da derinleştirebilir. Öte yandan ailenizle olan ilişkinizde bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Olayları akışına bırakmalı ve sakin olmalısınız.

AKREP BURCU
23 Ekim – 21 Kasım

Yaşayacağınız bazı olaylar duygularınızı ve aklınızı karıştırabilir. Kendinizi karmaşık bir ruh haline teslim etmeyin. Dikkatinizi başka yöne çevirmelisiniz. Bugün yaşayacağınız bazı olaylar size eski günleri hatırlatacak.

YAY BURCU
22 Kasım – 21 Aralık

Bugün sevdiğiniz kişiyle aranızdaki ilişkiyi sağlamlaştırabilir, onun sevgisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Gün boyunca sanat gibi çeşitli konulara ilgi duyabilir, bunlarla uğraşabilirsiniz. İş hayatınızda ise sürpriz gelişmeler olacak.

OĞLAK BURCU
22 Aralık – 19 Ocak

Bugün yarım kalan bazı işlerinizi tamamlayabilirsiniz. İlişkinizle ilgili sizi rahatsız eden bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Ancak yakın arkadaşlarınızla kuracağınız sıcak ilişkiler keyfinizi yerine getirecek. Dostluklarınız güçleniyor.

KOVA BURCU
20 Ocak – 18 Şubat

Sizi değişime zorlayacak bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ciddi ve kararlı tutumunuzla bu süreci kolayca atlatacaksınız. Uzaklardan alacağınız bazı haberler sizi oldukça mutlu edecek.

BALIK BURCU
19 Şubat – 20 Mart

Bugün iş yaptığınız kişilere karşı güvensiz bir tutum içerisinde bulunabilirsiniz. Ancak bu gereksiz kuruntularınızı abartmamaya çalışmalısınız. Öte yandan eski ilişkinizle ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum geçmişi düşünmenize neden olabilir.

Burçlar hakkında daha fazla şey öğrenmek için tıkla

Etiketler: , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Beyaz dut Beyaz dut

Dut agaçlari ülkemizin hemen hemen yer yerinde yetişen bir ağaçtır ve %100 organik bir besindir.Dut ağaçlarına dadanan bir zararlı...

DEVAMI
Titus Tüneli (Hatay) Titus Tüneli (Hatay)

Hatay'ın Samandağ ilçesinde , Romalılar döneminde sel sularini önlemek için bin esire yaptırılan titus Tüneli , ilginç hikayesi ve...

DEVAMI
Karpuz çekirdeğinin faydaları Karpuz çekirdeğinin faydaları

Yaz mevsiminin vazgecilmez meyvelirinden olan karpuzun tadı zaten tartışılmaz.Peki karpuz çekirdeğinin faydalarini biliyor musunuz ? Karpuz cekirdeginde bulunan bir amino...

DEVAMI