13 metresi, 3 gayrimeşru çocuğu var!

633169 detay - 13 metresi, 3 gayrimeşru çocuğu var!Arnold’ın ailesi meğer sanılandan daha genişmiş

Hizmetçisinden gayrimeşru çocuğu olan Terminatör filmlerinin yıldızı Arnold Schwarzenegger’in 13 metresi ve iki gayrimeşru çocuğu daha ortaya çıktı.

Hizmetçisiyle yaşadığı ilişkiden bir erkek çocuğu olduğu ortaya çıkan California eski valisi ve Terminatör filmlerinin yıldızı Arnold Schwarzenegger’in yaşadığı başka ilişkilerinden iki gayrimeşru çocuğu daha olduğu iddia edildi. 14 yıl önce hizmetçileri Mildred Baena’dan Joseph adında bir oğlu olan Schwarzenegger’in komşuları ünlü aktrist Jane Seymour, CNN International’a verdiği demeçte, “Schwarzenegger’in iki çocuğu daha var. Herkes bunu biliyor. Çok yakında onlar da ortaya çıkacak” dedi. Ünlü aktörünün 13 metresi olduğu da iddialar arasında.

3 KADINLA YAŞADI
Öte yandan Schwarzenegger’in hizmetçi Mildred Banea’nın kız kardeşi ve annesiyle de ilişkisi olduğu öne sürüldü. Aileye yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre, Schwarzenegger, Mildred’in yanı sıra kız kardeşi Miriam ve annesi Evelyn’i de evinde işe aldı. İddialara göre, Arnold, bu üç kadınla da ilişki yaşadı. Arnold, gayrimeşru çocuk skandalının ardından 25 yıllık eşi Maria Shriver’den ayrılmıştı.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir