“10 milyon Euro’dan aşağı inmeyiz”

Kardemir Karabükspor Başkanı Ferudun Tankut, HTSPOR.COM’a konuştu.

Ferudun Tankut, ‘Emmanuel Emenike’nin Ankaragücü mücadelesinde bilerek kart görerek Fenerbahçe mücadelesinde forma giymeyeceği’ şeklinde çıkan iddialara yanıt verdi.

“EMENIKE OYNAYACAK”
Tankut “Bu iddialara kesinlikle katılmıyorum. Sadece Emenike değil, 3 futbolcumuz daha kart sınırında. Futbolcularımızla konuşup, kart konusunda biraz daha dikkatli olmalarını söyleyeceğim. Bu konuda hakemlerin de futbolcular kadar dikkatli olmaları gerekiyor” dedi.

“RESMİ TEKLİF YOK”
Emenike transferi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Tankut, Şu anda bize gelen resmi bir teklif yok. Zaten Fenerbahçe Kulübü de geçtiğimiz günlerde bu haberi yalanladı. Ben de bu konuyla ilgili basın açıklaması yaptım. Sezon bittikten sonra bu konular oturulur, konuşulur” şeklinde konuştu.

FİYATI 10 MİLYON EURO
Nijeryalı golcünün bonservis bedeli konusuna da açıklık getiren Tankut, “Biz Emenike’nin bonservisini 10 milyon Euro olarak belirledik. Bizim sözümüz senettir. Belirlediğimiz fiyattan da aşağı inmeyi düşünmüyoruz. Emenike’nin bizimle daha 2 yıllık sözleşmesi var. Hem futbolcumuzun hem de kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda karar veririz” diye konuştu.

0 cevaplar

Cevapla

Tartismaya Katilmak Istermisiniz?
Lutfen Katkida Bulunun!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir