‘1.5 milyon $ Florya’ya gitti’

655763 detay - ‘1.5 milyon $ Florya’ya gitti’Galatasaray eski başkanı Adnan Polat “Yeni haberim oldu” dediği mektupta geçen 1.5 Milyon Dolar’ın sırrını açıkladı!

G.Saray eski başkanı Adnan Polat, teşvik şüphesiyle araştırılan 1.5 milyon Dolar’ın oyunculara dağıtıldığını söyledi, “Söz konusu para Mecidiyeköy’den Florya’ya şoförle taşınan para. Tek tek makbuz karşılığı futbulculara ödeme yapıldı” dedi.

Bülent Tulun’un ortalığı karıştıran mektubunun çıkması sonrası sıkıntılı günler geçiren Başkan Adnan Polat’ın, olayın patlak verdiği gün kendisini arayan G.Saraylı dostlarına dert yandığı ortaya çıktı.

Polat’ın, teşvik ima edenmektupla ilgili yapılan aramalar ve kendisinin ifadeye çağrılması karşısında büyük şaşkınlık yaşadığı ve “O dönemde ben başkan bile değilim. Özhan ağabey başkanlık yapıyordu. Yönetime geleli bile 1 ay olmuştu. Üstelik para işlerine Refik Arkan bakıyordu. Adam (Bülent Tulun) bize kızmış, mektup yazmış. Benim bunlardan haberim bile yoktu. Her şeyi daha yeni avukatlarım aracılığıyla öğrendim” dediği öğrenildi.

‘MAĞDUR OLDUM’
G.Saray eski başkanı, bir mektup nedeniyle koparılan yaygaraya da anlam veremediğini belirtip “Varolduğu ve gönderildiği iddia edilen bir mektup için evim arandı, ofisim arandı. İfadeye çağrıldım. Resmen mağdur oldum. Söz konusu 1.5 milyon Dolar Mecidiyeköy’den çıkıp yarım saat içinde Florya’ya ulaşan para. O zaman futbolculara kulübümüzün borcu çoktu. Paraları da elden veriyorduk. Bu paraları oyunculara ödedik. Tek tek makbuzunu da kestik” ifadelerini kullandı.

MAKBUZLAR VERİLDİ
G.Saraylı yöneticilerin, Türk Telekom Arena stadında yapılan hesap incelemeleri sırasında bahsi geçen dönemle ilgili makbuzları tek tek teslimettiği öğrenildi. Song’un aldığı ücretler ve kesilen faturalar da polise verildi. Bu makbuzların altında diğer tüm futbolcuların imzalarının da eksiksiz yer aldığı bildirildi.

HTSPOR / ÖZEL HABER / Meriç MÜLDÜR

İŞTE O MEKTUP

15 Haziran 2007 Sayın Polat; Uzunca bir süredir Sasa Iliç’in transferi sırasında, yani Temmuz 2005’te yapılan bir işlem dolayısıyla şahsımı suçlayıcı söylemlerinizi izlemekteyim. Mevkur tarihte oyuncunun resmi menajeri yoktu. Kendisine transfer pazarlığını yapan ile yardımcı olan bir kişiye “Adı bende” 75.000 Euro ödedik. Bununla ilgili yönetim kurulu kararı mevcuttur. İşlem Galatasaray menfaatleri için yapılmıştır. Umarım Mayıs 2006’da iki parti halinde şoförünüzün makbuz imzalayarak aldığı 1.500.000 ABD Doları da Galatasaray menfaatleri için kullanılmış olsun. Söz konusu makbuz kopyaları bende mevcuttur. Hoşça kalın… Bülent Tulun
NOT: Star gazetesinden alınmıştır.

Etiketler: , , ,

Yorum Yapın

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar

Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler Aşkla ilgili büyüleyici ve komik gerçekler

Âsk gösterişli ve bir o kadar da şaşırtıcı bir duygudur..Bakın bunlar nelerdir.. Sabahları karılarını öpen erkekler,öpmeyen erkeklerden 5 yil daha...

DEVAMI
Tuvalet kağıdını asma şeklimiz Tuvalet kağıdını asma şeklimiz

Bazen arkadaşımıza yada akrabalarımıza gittiğimizde , tuvalet ihtiyacını karşılamak için girdiğimiz tuvalette bı gariplik hissederiz.Tuvalet kağıdının evde ki gibi...

DEVAMI
Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri Dünyada sexle ilgili yasalar ve istatistikleri

-Arizona Cottonwood da yasalara gore , plaj da çıplak güneşlenen kadinlari , plaj görevlileri siyah poşete koyarak plajdan cıkarıyorlar. -Tayvan...

DEVAMI